Felt Poppets
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Snow Slipper
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
From the Heart
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
Prancer and Dancer
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Pricilla the Pixie
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Cambridge Tassel
- Regular price
- $27.50
- Regular price
-
- Sale price
- $27.50
- Unit price
- per
Sashiko Kinchaku Sampler Drawstring bag
- Regular price
- $59.90
- Regular price
-
- Sale price
- $59.90
- Unit price
- per
CLASS: Arabesque Sewing Space Station
- Regular price
- $155.00
- Regular price
-
- Sale price
- $155.00
- Unit price
- per
CLASS: Learn to Patchwork- Saturday NEW GROUP
- Regular price
- $129.00
- Regular price
-
- Sale price
- $129.00
- Unit price
- per
CLASS: Free Form house block- with Jo Dixey
- Regular price
- $95.00
- Regular price
-
- Sale price
- $95.00
- Unit price
- per
CLASS: Tea and EPP (English Paper Piecing)
- Regular price
- $90.00
- Regular price
-
- Sale price
- $90.00
- Unit price
- per
CLASS: byAnnie Payday Purse
- Regular price
- $163.00
- Regular price
-
- Sale price
- $163.00
- Unit price
- per
CLASS: Mini Cathedral Cube
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
- $85.00
- Unit price
- per
CLASS: Refine your knitting skills
- Regular price
- $100.00
- Regular price
-
- Sale price
- $100.00
- Unit price
- per
CLASS: Bag Master projects 1 and 2- Five Zip Tool Bag and Vinyl Pouch (2 sizes)
- Regular price
- $135.00
- Regular price
-
- Sale price
- $135.00
- Unit price
- per
CLASS: Journal Cover
- Regular price
- $140.00
- Regular price
-
- Sale price
- $140.00
- Unit price
- per
Bali Batik Jelly Roll
- Regular price
- $84.00
- Regular price
-
- Sale price
- $84.00
- Unit price
- per
CLASS: Tuesday Threads- a 'work in progress' group
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per